Add a cover

General information  

Links  

Release info  

Alias  

Ratings

This media has not been rated yet.
Be the first one!

To rate this media or to interact with your friends, create a free mediatly account. You'll also be able to collaborate with our growing community and make it you digital entertainment center.

Friends who like

Sign up to see which of your friends like this.

Linked media  

Linking media

Mediatly © 2013

Mediatly, The multimedia social network

Discover new movies and TV shows to watch, novels or comics to read, music to hear and games to play thanks to your friends. It's fast, free, simple and enjoyable!
To start discover a new world, Sign up for free

  
Cubix (2001)

This version of the card is from another language than your preferences.

Type :   Production countries :  

  Summary  

Connor wraz ze swoim ojcem właśnie przeprowadzają się do tego miasta. Gdy się już wprowadzili do nowego domu Connor za wszelką cenę chciał dostać robota, gdyż chyba jako jedyny w mieście nie miał żadnego. Jednak jego tata nie przepadał za robotami. Wkrótce Connor poznał grupkę trzynastolatków, którzy zajmują się naprawianiem robotów: Abby, Monga i Chipa oraz Helę. Stworzyli oni klub o nazwie Botties Pit. Connor aby mógł przystąpić do ich klubu musiał samodzielnie w ciągu 24 godzin naprawić jakiegokolwiek robota. Wybrał więc Cubixa, który miał przydomek „nienaprawialnego”, gdyż jak do tej pory nikt nie potrafił go naprawić. Gdy minął ustalony czas, a Connor nie zdołał naprawić Cubixa, trójka przyjaciół postanowiła dać mu jeszcze jedną szansę, miał sobie wybrać innego robota. Connor jednak powiedział, że to nie on wybrał Cubixa, tylko Cubix jego i że nie chce naprawić innego poza nim. Po jakimś czasie zakład Heli został zaatakowany przez złego Doktora K. i budynek zaczął się zawalać. Connor postanowił wyciągnąć jeszcze Cubixa z budynku, ale nie zdołał, bo był za ciężki. I nagle… Cubix się podniósł i uratował Connora z walącego się budynku.

Tak rozpoczyna się przygoda młodego geniusza, który szybko zyskał szacunek poprzez naprawę „nienaprawialnego” robota.

  Detailed    

  Seasons 

  Places of action    

  Crew    

  Photos    

  Videos  

  Press reviews    

  User reviews

  Sources

Whole or part of the information contained in this card come from the Wikipedia article "Cubix", licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.