Add a cover
Polish (Change) 

General information  

Links  

Release info  

Alias  

Ratings

This media has not been rated yet.
Be the first one!

To rate this media or to interact with your friends, create a free mediatly account. You'll also be able to collaborate with our growing community and make it you digital entertainment center.

Friends who like

Sign up to see which of your friends like this.

Linked media  

Linking media

Mediatly © 2013

Mediatly, The multimedia social network

Discover new movies and TV shows to watch, novels or comics to read, music to hear and games to play thanks to your friends. It's fast, free, simple and enjoyable!
To start discover a new world, Sign up for free

  
Surprise (2000)

Niespodzianka

This version of the card is from another language than your preferences.

Type :   Production countries :  

  Summary  

W Crash Down odbywa się urodzinowe przyjęcie- niespodzianka dla Isabel (Kończy 18 lat). Przychodzi na nie pięknie ubrana, bo umówiła się z geologiem Sorrensonem. Odkąd przyszła nawiedzają ją straszne wizje- widzi wypadek i ranną Tess wołającą o pomoc. Liz mówi Whitaker o przyjęciu w knajpie jej rodziców, gdy tamta wychodzi, młoda bohaterka znajduje w jej szufladzie płytę. Liz odsłuchuje ją- okazało się, że Whitaker ją podsłuchiwała. Max zabrania Isabel widywać się z geologiem. Solenizantka cały czas niepokoi się, nieobecnością Tess na przyjęciu. Na przyjęcie wprasza się Whitaker. Max każe Isabel zatrzymać kongresman jak najdłużej w lokalu, a tymczasem on i Michael idą szukać Tess. Isabel znów ma wizję (najmocniejszą) i postanawia sama poszukać Tess. Maria zawozi ją na miejsce wizji. Max i Valenti przeszukują rzeczy Tess. Znajdują jej telefon- ostatnio kontaktowała się z Sorrensonem. Mężczyźni włamują się do jego domu. Zostają przyłapani- geolog wyjaśnia, że Tess tylko doradzała mu, jaki prezent kupić Isabel. Tymczasem Michael przeszukuje biuro Whitaker- w aktach znajduje zdjęcia nowej kelnerki. Maria i Isabel dojeżdżają na miejsce wypadku. Na aucie Tess zauważają kawałek skóry. Docierają do jakiejś opuszczonej fabryki. Maria wraca, by powiadomić resztę, a Isabel sama wchodzi do środka. Michael wypytuje nową kelnerkę o zdjęcia- ta tłumaczy, że miała kiedyś romans z pasierbem Whitaker. Isabel znajduje ranną Tess. Przenosi ją do jakiegoś pomieszczenia i zamyka je od środka. Nagle widać ostre światło. Drzwi zaczęły się otwierać. Do środka wchodzi Whitaker... Tłumaczy, że Tess to pomyłka, bo tak naprawdę chodziło jej o Isabel. Mówi dziewczynie, że jest jedną z tych, do których należy Whitaker. Wmawia jej, że w poprzednim życiu zdradziła całą rodzinę i że teraz też tak zrobi. Okazuje się, że Whitaker jest kosmitką i to ona zabiła Nasedo. Szuka "granilitu"- Isabel nie wie, co to jest. Whitaker chce zabić ją i Tess- wyciąga kabel i kieruje na nie prąd. Nagle Isabel, nieznaną jej dotąd mocą, odpiera atak i zabija wroga... Dziewczyna jest wstrząśnięta. Na miejsce przyjeżdża reszta bohaterów. Isabel sama udaje się do komory i mówi do swej prawdziwej matki. Jest zła, że nie może jej nawet zobaczyć i rzuca kamieniem w swój kokon. Rozbiła go- pojawia się światło. Isabel przechodzi na drugą stronę komory- znalazła granilit...

  Detailed    

  Places of action    

  Crew    

  Companies    

  Photos    

  Videos  

  Press reviews    

  User reviews

  Sources

Whole or part of the information contained in this card come from the Wikipedia article "Lista odcinków serialu Roswell: W kręgu tajemnic", licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.