Add a cover

General information  

  • Real name : Kevin Joseph Zegers
  • Place of birth : Woodstock
  • Date of birth : 19/09/1984

Links  

Tags  

Alias  

  • Zegers Kevin

Ratings

This media has not been rated yet.
Be the first one!

To rate this media or to interact with your friends, create a free mediatly account. You'll also be able to collaborate with our growing community and make it you digital entertainment center.

Friends who like

Sign up to see which of your friends like this.

Linked media  

Linking media

Mediatly © 2013

Mediatly, The multimedia social network

Discover new movies and TV shows to watch, novels or comics to read, music to hear and games to play thanks to your friends. It's fast, free, simple and enjoyable!
To start discover a new world, Sign up for free

  
Kevin Zegers (1984)

Kevin Joseph Zegers

This version of the card is from another language than your preferences.

Type :  

  Summary  

Kevin Zegers (ur. 19 września 1984 roku w Woodstock, prowincji Ontario) - kanadyjski aktor telewizyjny i filmowy, model.

  Biography  

Jest jedynym synem i jednym z trojga dzieci Jima Zegersa i Mary Ellen, ma dwie siostry - Kristę i młodszą Katie. Mając sześć lat wziął udział w reklamach płatków śniadaniowych. Występował w ponad trzydziestu reklamach, dorabiał jako model w Londynie. Uczęszczał do szkoły średniej Breck School w Golden Valley w stanie Minnesota i na Uniwersytet Południowej Kalifornii w Los Angeles.

Swoją karierę aktorską zapoczątkował występem w jednym z odcinków kanadyjskiego serialu Street Legal , a rok później zadebiutował na kinowym ekranie w komedii Mikey i ja u boku Michaela J. Foxa, Nathana Lane, Cyndi Lauper, Davida Krumholtza i Victora Garbera. Zajął się również dubbingiem użyczając swojego głosu Einsteinowi, jednemu z bohaterów serialu animowanego Canal+/Warner Bros. Uwolnić orkę .

Pojawił się potem w teledramacie Więzy krwi/Mój syn z Peterem Straussem, thrillerze Johna Carpentera W paszczy szaleństwa u boku Sama Neilla, Jürgena Prochnowa i Charltona Hestona, serialu Droga do Avonlea , teledramacie Milcząca zdrada z Kate Jackson i Coreyem Sevierem i serialu FOX Z Archiwum X . Za postać koszykarza Josha Framma w sportowym komedio-dramacie familijnym Bejsbolista Buddy odebrał w Los Angeles nagrodę dla Młodego Artysty. Wystąpił w serialach: Życie do poprawki , Disney Channel To niesamowite , NBC Wybrańcy fortuny (Titans, 2000-2001) z Casperem Van Dienem, Yasmine Bleeth, Johnem Barrowmanem i Perry Kingiem, Tajemnice Smallville i NBC Lekarz domowy .

W 2006 roku na Festiwalu Filmowym w Cannes otrzymał Trofeum Chopard jako Męska Rewelacja.

W 2010 wraz z Miley Cyrus zagrał główną rolę w teledysku The Big Bang zespołu Rock Mafia.

Spotykał się z Brittany Paige Bouck i Marisą Coughlan.

Show more

  Played TV shows  

  Crew    

  Companies    

  Photos    

  Videos  

  Press reviews    

  User reviews

  Sources

Whole or part of the information contained in this card come from the Wikipedia article "Kevin Zegers", licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.